KOSGEB ve DİKA ‘nın işbirliği ile Genç Girişimcilere Odamız toplantı salonunda Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik eğitimi başlamıştır. Artuklu Üniversitesinden Lokman Toprak tarafından 4 gün sürecek olan eğitime Nusaybin TSO Yönetim kurulu olarak tüm kursiyerlere başarılar dileyerek Oda olarak her zaman genç Girişimcilere destek vereceğini söyleyen Başkan ÖZMEN bundan sonrada eğitimlerimiz devam edecektir. 10.10.2018