2018 YILI ODA/BORSA AKREDİTASYON DENETİMİ TÜRK LOYDU DENETÇİLERİNDEN AYŞE NUR ATAY TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

2018 YILI ODA/BORSA AKREDİTASYON DENETİMİ TÜRK LOYDU DENETÇİLERİNDEN AYŞE NUR ATAY TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Highslide JS

~~Odamız hizmet binasında gerçekleştirilen Akreditasyon denetimine; Türk Loydu Denetçisi Ayşe Nur ATAY, Odamız Akreditasyon İzleme Komitesi Üyeleri; Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum ÖZMEN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet DÜNDAR, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan KAYA, Meclis Üyemiz İlhami KOK, Genel Sekreter Abdulkadir GÜNEŞ, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu İlhan ÖZMEN, Personeller İhsan ÖZ ve Nuh Özmen katıldı.

TOBB tarafından yürürlüğe konan yeni Akreditasyon Standardı puanlama sistemine göre gerçekleştirilen denetimde, Odamız yetkililerine Akreditasyon Denetimi süresince toplam 113 soru yöneltildi.

Denetim sonrasında Akreditasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Türk Loydu Denetçisi Ayşe Nur ATAY, Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası’nın özellikle yeni puanlama sistemi çerçevesinde iyi uygulamalarda bulunduğunu ve bu süreçte özellikle stratejik planda tespit ettiği vizyonuyla uygun faaliyetler icra ettiğini ifade etti. ATAY, Akreditasyon çalışmaları esnasındaki performanslarından dolayı Akreditasyon İzleme Komitesi Üyelerine ve emeği geçen tüm personele takdirlerini iletti.

Başkan ÖZMEN de Akreditasyon denetiminden başarılı bir şekilde geçmenin haklı sevincini yaşadıklarını belirterek yeni süreçte de herhangi bir rehavete kapılmadan aynı kararlılıkla ve istikrarla mümkün olan en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini belirtti. “İlçemizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınması için elimizi her zaman taşın altına koymaya hazırız” diyen ÖZMEN, başarılı akreditasyon sürecine katkı sağlayan başta Meclis Üyelerine, Yönetim Kurulu Üyelerine ve kurum personeline olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

26.11.2018, Nusaybin


Tarih : 27.11.2018 / Yer :
Hit : 246